| BiancaMihaella a întrebat:

Heybig grin vreau si eu statusuri pentru baietii care nu stiu sa aprecieze o fata si stau cu ea doar sa s kulke cu ei jh o mint ca o iubesc crezand ca obtin ce vorhappy cele mai frumoase si mai multe au funditszalove struck

3 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa gasesti ce vrei tu:*

| EuCuTine a răspuns:

Mai bine pui un status pentru fetele care nu isi vad de trebuie lor. Daca fata nu "ridica coada" baiatul nu actioneaza... Sts bun pentru tine este asta " de azi imi vad de trebuie mea "

| Dde26nii a răspuns:

Sper sa ti`l placa: Te maturizezi cam greuu.Nu`s eu mata sa te iert mereulaughing...

Fundita?batting eyelashes