| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Daca ea e virgina si are primul cintact sexual cu mine poate sa ramana insarcinata daca ejaculez in ea. Mentionez ca e virginabig grin

14 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Logic
sansele la primul contact sunt imense
chiar daca ejaculezi afara
daca o respecti foloseste prezervativ

| Sara2 a răspuns:

Sa inteleg ca ai facut-o deja si apoi ai pus intrebarea? cumpara-i pilula de urgenta daca nu au trecut 72 ore de la contact
ce minte ai putut sa ai?
de fapt daca razi nici nu iti pasa de ea

| Sara2 a răspuns:

Eu nu ma sperii
nu conteaza ca e romanca sau alta natie

evenso
| evenso a răspuns:

Da, poate sa ramana insarcinata, daca nu foloseste metode pentru prevenirea sarcinii (anticonceptionale, metoda calendaristica etc.)

| DeeaMarry a răspuns:

Sigur ca da!
Nu conteaza daca pentru ea e prima sau a 1000-a oara.

| qwerty1234 a răspuns:

Ba omule, tu ori faci misto de noi ori este prost, tu iti dai seama ca daca ea ramana insarcinata tu vei avea mult de suferit? daca copilul se naste tu vei fi obligat prin lege se platesti cheltuielile copilului si daca tu esti major si ea e inca minora tu poti fi arestat cativa ani buni pentru hartuire de minori sau ceva de genul asta...

| Amilik a răspuns:

Dar copilul va fi roman

| victorandrei a răspuns:

Normal ca se poate, ai sanse mari chiarhee hee, daca vrei sa te legi la cap cand nu te doare...
Indiferent daca este virgina sau nu acelasi rezultat

| Claudia1397 a răspuns:

Chiar daca e italianca, romanca sau alta natie, tot acelasi rezultat ai! Poate mai dai si de alte belele! Acum probabil vei deveni tata si nici nu te intereseaza? Daca ea va naste, te-ai gandit ca acel copil nu va avea un tata? Te-ai gandit ca va fi mereu mintit? Ca se va simti in ultimul fel pentru ca tatal lui a avut o aventura cu maica-sa si apoi a lasat-o? dar ce sa-i faci... mai sunt si persoane de astea egoiste!

| ElizaSun a răspuns:

Voi nu vedeti ca intrebarea e anonima si raspunde un membru al site-ului? Doamne Dumnezeule!

| Sara2 a răspuns (pentru ElizaSun):

Ieri nu era anonim
era pusa chiar de cel care raspunde
am vazut eu, nu stiu cum a reusit sa se puna anonim

| Biancaseba a răspuns:

Se vede ca nu experienta deloc si ca nu a discutat nimeni cu tine! O data ce faci dragoste cu cineva, virgina sau nu, poti face bebe LOGIC!
dECI, PROTECTIE DACA NU VREI SA devii tatic inainte de vreme!

| TroLoLoLs a răspuns:

Sa iti traiascawinking

| cristallchristine a răspuns:

Nu conteaza ca e virgina..ramane insarcinata, logicwinking