| anonim_4396 a întrebat:

Hey. daca fete cand se masturbeaza isi introduc obiete in vagin. daca merg la control mai sunt virgine?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andru8700 a răspuns:

Sigur ca mai sunt virgine.Numai esti virgina numai in momentul in care t-i s-a rupt himenul(atunci cand iti curge sange, la primul act sexual).100% esti virgina, nu iti face griji.

| delisa a răspuns:

Du-te mai de aici ca pui numai intrebari de prost gust oh go on

| UPT a răspuns:

Nu, nu mai sunt virgine. De fapt, depinde ce fel de obiecte, si cat de mari. Daca va curge sange la introducerea lor, nu mai esti virgina. Depinde cat de elastic ai himenul.

| Heys a răspuns:

Da curioasa mai esti fata numai intrebari aiurea pui.

| Christal a răspuns:

De punde de ce fel de obiecte.
da inca mai sunt virgine dupa parerea mea. acum ti am zis in functie de grosimea acelor 'obiecte' happy

| blanOs a răspuns:

De obicei da dar in general nu.

| MasyNNNN1 a răspuns:

Ink mai esit virginawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca introduc obiectele adanc,isi pot rupe himenul si isi pierd virginitatea,deci teoretic nu mai sunt virgine.
Dar practic, virgina esti pana la primul contact sexual, sper ca intelegihappy

| Mufă a răspuns:

Depinde. In principal nu.