| ExpertInLove a întrebat:

Hey, dau FUNDA TPU! Am o problema. Vorbeam pe mess cu fostul meu iubit, dar el nu stia ca sunt eu, si a spus(dupa ce am mai vorbit cu el) "dnd vb cu baby si vb si cu tine :p" si apoi l-am lasat putin si am mai vorbit cu el si mi-a raspuns. Ce credeti, vrea sa ma faca geloasa(oricum cred s-a prins ca eram eu)? Funda TPU!

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Si daca nu s-a prins? Exista si posibilitatea asta! Ar fi bine daca ar fi doar atat, sa vrea sa te faca geloasa! Sa nu fie mai mult de atat si sa te faca sa suferi in viitor. Acorda mai multa atentie la reactiile lui in situatii de genul asta!

| Onn3 a răspuns:

Si daca avea o alta "baby"?

| Wellfun a răspuns:

Poate doar îţi este fidel. Nu căuta nod în papură tongue.

Răspuns utilizator avertizat