| Teddy_6725 a întrebat:

Hey.de la inceputul anului m-am indragostit de un un baiat din clasa...totul era foarte frumos pana cand o noua colega sa transferat in clasa noastra.Pacatul e ca toti 3 locuim foarte aproape unul de altul.Acum ea e mereu unde e el. Aproape ca nici nu ma mai baga in seama atunci cand e in preajma ei, poate sunt geloasa si poate ac sunt o proasta ca inca il mai iubesc dar asta simt. Ea mereu ma suna ca sa mergem impreuna iar eu gasesc orice motive doar ca sa nu mearga cu noi, mereu incerc sa plec inaintea ei de la scoala doar ca sa nu vina si ea dar totusi e acolo, in mintea lui. Sfaturi?

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ai uitat sa precizezi ca ai 12 ani?

| Alex4LighT a răspuns:

Poate se plac reciproc tot ce poti face e sa il intrebi daca mai tine la tine.

| Binelu a răspuns:

Bah Spune-i adevarul nai nimic de pierdut.Si pun pariu ca baiatului nu ii palce de ea, Eu nas suport ao fata stil Capusa sad.