| rolly14 a întrebat:

Hey! De Sfantul Andrei am fost la ziua unui baiat cu care ma inteleg bine, adica suntem prieteni de ceva timp. Bineinteles ca el si cu inca 2-3 baieti au baut de nu mai stiau de ei si s-au drogat putin cat sa se distreze nu sa cada jos. Sarbatoritul a dansat aproape numai cu mine printre care si dansuri lascive. Ceea ce ma mira foarte tare pentru ca el de obicei nu face chestii din astea. Acum eu nu stiu ce sa mai cred, adica asta vara mie imi placea de el foarte tare si i-am spus chestia asta tot atunci si el m-a respins spunand ca nu vrea sa strice prietenia dintre noi si ca nu simte nimic pentru mine. Am incercat sa renunt in al mai placea si am reusit. Dar acum a fost total schimbat adica numai cu mine a dansat din 7 fete, ma lua in brate, sa intins in pat s a vrut si eu sa ma intind cu el. Cred ca au fost efectele de la bautura si droguri dar tot confuza am ramas. De ce tocmai eu? dati-mi un sfat va rog, multumec!

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Fiind beat nu mai avea ratiunea foarte activa si probabil un mic sentiment pentru tine s-a activat.
Vorbeste cu el astazi cand nu mai este beat.

15 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Ce conteaza de ce tocmai tu?! Era o petrecere in care scopul era clar, unde vrea sa se ajunga. Atat. Nu era nimic altceva.
Eu daca as fi mama ta, ti-as spune ca e periculos un astfel de mediu. Nu doar sa te raneasca, nu doar sa-ti dea ceva ce adunat pe langa ce ti-a dat familia, sa te omoare...Ci sa-ti ia tot ce puteai avea, numai ca drumul era in alta parte. Daca ar fi totul ata de puternic incat sa-ti devina destin, ar trebui sa te gandesti serios la un miracol.

| neutrino a răspuns:

Daca doreai sa-l intelegi, faceai si tu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau l-as injura laughing pentru ca nu esti proasta lui... inainte cand ti.a placut de el te-a refuzat iar acum a profitat de acest lucru crezand ca esti in limba dupa elwinking nu mai fii naiva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce pervers e, eu l-as injura laughing deoarece cand l.ai placut te-a refuzat iar acum pur si simplu a profitat de tine crezand ca inca esti in limba dupa elwinking sfatul meu este sa nu mai fii naiva ci un pic mai smecheritawinking nu vreau neaparat funda laughing dar sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tocmai tu, intreaba-te asta mult si bine, ce ai vrea sa stii? O minora de 16 ani a mers la o petrecere unde s-a drogat si a mai si baut dupa care a dat-o in vise cu fat frumos, eu zic sa mergi sa-ti iei un test de sarcina ca nici tu nu mai sti ce ti s-a intamplat. Te rog sa-mi scuzi sarcasmul dar asta reiese din ce ai relatat tu, iar daca am inteles eu gresit ( si doar el s-a drogat ) imi cer scuze, daca numai el s-a drogat te sfatuiesc sa renunti la persoane de acest gen ca drogurile si tot ce se asociaza cu ele nu duce la nimic bun

| rolly14 explică (pentru anonim_4396):

Decat la ocazii bea sau mai ia vreun drog ca in rest e un baiat de nota 10 la scoala si e si cuminte. Eu nu am facut nimic la aceea petrecere si au mai fost fete si nici ele nu au facut nimic, decat baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a comportat asa pentru ca stia ca il placi si ca nu il respingiwinking.
Poate ca dorea si altceva de la tine...big grin

| angel69lover a răspuns:

Nestiind ce face, aproape incostient, in gandul lui zicea "mai lui asta ii place de mine, ia so combin eu oleaca" s eu mai fac din astea dar dupa ce imi revin, big grin imi mai cer scuze, si chesti din astea, sau probabil doar beat a realizat ca si el te place si...winking

| Casica a răspuns:

Ai auzit ca baietii beti zic adevarul? Inseamna ca te iubea, dar ii era rusine sa iti spuna treaz.

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Pprobabil te placea dar nu putea sa iti spuna dar e se de la bautura si droguri

| MarinelTimidul a răspuns:

Cand esti drogat chiar nu conteaza fata cu care dansezi crede-ma, oricum baiatul ala nu e de tine, tie iti plac drogatii?

| rolly14 explică (pentru MarinelTimidul):

Nu nu imi plac drogatii, si nue drogat doar incearca putin sa se mai destinda, cum spuneam e un baiat constiincios si responsabil..il cunosc foarte bine.

| roby2pac a răspuns:

Daca esti drogat, scade "simtul atractiei" sa zic asa, si nu mai sti prea bine ce iti place si ce nu...

| BiancaPericolPublic a răspuns:

Te iubeste si baut da si drogat happy
Ce sa si faci happy
Funda? tongueP

| RaulGuru a răspuns:

Bine inteles poate cand te-a respins avea alta prietena sau nu stiu eu ce in suflet, intre timp poate iau venit sentimentele pe calea ce buna ....eu lasi intreba si as fii convins de ceva!