| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Hey! Deci.imi place de un baiat foarte drăguț dar am o problema. De fiecare data cand ma gândesc la el imi dispare pofta de mâncare si simt o ușoară durere de stomac.aseară mi.a trimis o prietena o poza cu el si prietena lui sărutânduse. eu nu stiam ca are prietena si cand mi.a trimis poza am început sa ma simt rau.a început sa ma doară stomacul si am si vomitat cina.Toate aceste dureri de stomac de la ce vin? Ce as putea face ca sa nu ma mai doara? Mulțumesc mult! Fundita!

Răspuns Câştigător
| BiancaMVB a răspuns:

Hei. Posibil pentru ca esti indragostita. Gandindu-te mereu la el, iti faceai sperante ca va fi ceva intre voi, iar cand ai aflat ca are o iubita, era si normal sa fii dezamagita si sa ai aceste reactii. Incearca sa te acomodezi cu situatia, nu ai alta solutie :*. Mult succes

1 răspuns: