| marinela92 a întrebat:

Hey deci sa va spun ce am patit cu un tip care face pe indiferentu pe mine de cate ori ma vede ia o alta fata in brate sa imi vada reactia... p.s intre mine si el e atractie fizica insa nu am dtat niciodata impreuna din cauza orgolilor noastre prea mari prin a ne recunoaste sentimentele.....asa ca sa va povestesc eu am fost bolnava si el dl indiferent a intrat in sala mea de examen de multe ori insa nu eram acolo si se uita foarte des dupa mine. insa eu eram in pat acasa bolnava si ca sa nu isi dea unii seama ca venea sa vada daca sunt acolo s-a dus la unu cu care nu prea vb el.si azi supa ce s-a dat examenu face prietenu lui cum ma simt de ce nu veni la concurs voi ce credeti dl indiferenta simte sau nu ceva pentru mine cum as putea sa il fac sa ii cedeze orgoliu

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu iti doresc sanatate.

| HighDefinition a răspuns:

Îţi spun după propria experienta.
El simte ceva pentru tine, aşa fac foarte mulţi băieţi, te tratează cu indiferenţă!

Fundă?

| UkD a răspuns:

Spune-i ce simti tu si arata-i ca esti in stare sa faci ce nu poate el, in schimb s-ar putea sa aiba o reactie miiiinuuunaata; ))