| Denisa23 a întrebat:

Hey. Deci treaba sta in felul urmator: Am 17 ani, sunt virgina, plac un baiat de vreo 4 ani..ne cunoastem de 5-6 ani. S-au intamplat multe intre noi:saruturi, atingeri, momente frumoase. El are iubita de 3 ani..si o iubeste.dar a inselat-o ( daca ceea ce am mentionat mai sus se numeste inselat)cu mine de multe ori.am tot avut multi iubiti in tot timpul asta, am si acum de 2 luni, dar tot la el mi-a fost mereu gandul. nu am putut fi impreuna pentru ca el are iubita de 3 ani.mi-a zis ca ar vrea sa se desparta, dar dupa aceea vrea libertate...in niciun caz alta relatie( ceea ce eu fac tot posibilul sa se intample). Ideea e ca peste 2 luni mergem intr.o excursie si vine si el.el mereu ma tachina ca sunt prea cuminte,imi zicea ca sunt frumoasa, ca sunt importanta.el e foarte inteligent, frumos, vanat de fete, genul de baiat pe care orice fata l.ar vrea. Ma simt norocoasa ca intr-un fel a inselat-o pe aia...de la care primeste de toate, inclusiv sex oral(lucru pe care eu nu am vrut sa i-l fac, dar el mi-a facut mie), cu mine, care nu i-am oferit decat niste atingeri si saruturi pasionale. IN excursie ma gandeam sa o fac cu el dar nu cred ca se merita sa-mi dau virginitatea unui baiat care nu apreciaza asta.ma gandeam ca poate asa o sa o lase pe aia,daca as fi sigura de lucrul asta, as face-o. dar asa, nu stiu ce sa zic.voi ce parere aveti? El tine la mine, stiu sigur, mi-a demonstrat asta, dar vreau sa am garantia ca o lasa pe aia dupa ce m-as culca cu el.heeelp!

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Cred ca esti cam naiva. Tu insati ai spus ca tipul e vanat de toate fetele. Sa stii ca baietii frumusei nu-s de incredere. Cand vezi ca toate-s lesinate dupa tine, ti se cam urca la cap si devii capricios. Azi esti cu una, maine cu alta. Parerea mea e ca nu-i o idee buna sa te culci cu el. N-o sa fii decat una de pe lista lui de cuceriri... si cam atat. Eu in locul tau n-as fi asa bucuroasa ca tipul si-a inselat prietena. Asta nu e decat o dovada in plus, ca nu e demn de iubirea si aprecierea ta. Un barbat care insala o data, e posibil sa-si faca un obicei din asta.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti pot spune cu siguranta ca ai garantia 100% ca dupa ce te vei culca cu el nu vei deveni partenera lui oficiala, indiferent daca se desparte sau nu de oficiala. Ti-a spus clar: nu vreau sa fii prietena mea, nu consider ca meriti. Cealalata merita, dar eu nu sunt in stare sa-mi tin pantalonii pe mine, tu meriti doar firmituri. daca ma despart de cealalata, vreau sa fiu liber, iar tu sa te multumesti in contiunuare cu firmituri. mai tarziu imi voi gasi alta partenera oficviala, dar tu vei continua sa fii amanta din umbra, fiindca asta iti este locul.
E treaba ta daca te multumeste. Sunt femei care traiesc toata viata fiind doar amante, fiindca au apucat sa fie amante si barbatul care le foloseste nu le-a mai considerat niciodata demne de mai mult. Ele s-au multumit cu statutul asta, de cealalata femeie, cu care ti-e rusine sa iesi pe strada, dar pe care o poti folosi pentru placeri. Tu ti-ai asumat cu bucurie acest statut, daca nu te deranjeaza, continua. Dar nu cere niciodata mai mult, fiindca in ochii lui vei fi toata viata femeia suficient de umila incat sa se lase folosita de barbatul alteia, femeia care nu poate fi scoasa in lume ca oficiala, femeia care se multumeste sa primeasca putin si sa fie folosita. Faptul ca ti-a facut doar el tie sex oral sa stii ca nu inseamna ca te-a folosit mai putin. Tu ai refuzat sa-i faci doar dintr-un orgoliu prostesc, refuzand sa vezi ca nu e nici un avantaj acolo, el isi face placerile cu tine si apoi fuge la oficiala.

| Zabbyel a răspuns:

O relatie cu nabadaiiiiiii(ador astfel de relatie) love strucklove struck
zic y0 sa mi te culci cu el :X doar dupa ce esti sigura ca s-a despartit de aia
( gen s-a despartit de ea happy asteapta 1-2 luni love struck apoi culcate cu el)
Retine : daca te culci cu el love struck ii va trece pofta/chefu de tine instantaneu laughing

| d3javw a răspuns:

Mie imi suna a SF ce ai scris tu acololaughingfaza cu sexu oral, marog tu fa ce sti cel mai bine in continuare!