| forever4you a întrebat:

Hey dragilor big hug eu si cu iubitul meu suntem impreuna de 3 saptamani si cateva zile si noi tinem cont de fiecare sambata pentru ca suntem imrpeuna dintr-o sambata si in fiecare sambata noi tinem cont si facem 1 saptamana-2 si asa mai departe dar cand facem o luna o sa o facem intr-o sambata cand facem 4 saptamani sau pe 2 mai ca suntem impreuna de pe 2 aprilie? thinking

Răspuns Câştigător
| yomikutzaskumpy a răspuns:

Pe 2 mai o sa faci o luna adica intr-o zi de luni. iubitiva mult:*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa sa treaca vreo 2 luni sa il cunosti mai bine.

| Infernia a răspuns:

Poftim? Nu inteleg intrebarea ta laughingrolling on the floor

| mary001 a răspuns:

Pai mi se pare corect ca intr-o sambata, ca atunci se face de fapt o luna, dar nu e nimic rau daca ''sarbatoriti'' si pe 2 mai. luati aceasta data ca un simbol al dragostei voastre...

| felinadenoapte18 a răspuns:

Faceti pe 2 mai 1 luna

| Libelle a răspuns:

Pe 2 aprilie...

| 1992 a răspuns:

Nu cred, asa tineam si eu cont si la un moment dat in fiecare kuna pe 2 o sa spuneti o luna 2 etc tongue

| KellyK13M a răspuns:

Imi pare rau dar dupa "hey dragilor" nu mai inteleg nimic rolling on the floor

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Daca u faci pe 2 mai, eu pe 3 maihee hee

| Fanky a răspuns:

Nu stiu sigur daca am inteles bine, dar daca am inteles iti spun asa:
sarbatoriti o luna cand trece o luna adica la patru saptamani.nu?

| forever4you explică:

@ Infernia daca nu ai inteles de ce te-ai mai bagat in seama stiind ca nu mai putea ajuta?batting eyelashes Lasa draga ca au inteles altii mai bine si pentru tinewinking