| biscuitee_8551 a întrebat:

Hey! Duminica ma duc in parc cu prietenul meu, verisoara acestuia(6ani) si cu tatal lui. spuneti-mi si mie cum ar trebui sa ma comport, cum sa vorbesc, ce sa fac, avand in vedere ca tatal lui nu ma prea simpatizeaza...

4 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Draga Yssa! Ai pus o intrebare destul de grea.Pai in primul rand trebuie sa fi foarte politicoasa, daca tatal lui e glumet atunci trebuie sa fi si glumeata. Trebuie sa te comporti ca si o femeie matura si trebuie sa ii castigi increderea. Ar trebui sa incepi cu un "Ce faceti?" apoi sa intri in vorbe cu el... Sper sa reusesti! kiss. Mult succes >big grin

| tpuu a răspuns:

Pai vb cu tatal pr` tau cu "dumneavoastra"
cu verisoara comportate adorabil, ca sa pici si in ochii verisoarei lui bine. si cine stie poate si la taicas`u

| Ivallll a răspuns:

Pai in primul rand sa fii politicoasa, in al doilea cel mai bine e sa fii tu insuti. comporta-te normal, ai grija cu vocabularu si in rest distractie placuta:*

greece12
| greece12 a răspuns:

Fii politicoasa,imparte-ti atentia uniform,nu sta de gatul prietenului tau adica,incearca sa o cuceresti pe aia mica(oamenii care iubesc copii sunt considerati buni) si, in rest, sa petreci bine!