| ZUzulikii a întrebat:

Hey, e adevarat ca daca un baiat face sex cu prezevativ mai este virgin?thinking

Răspuns Câştigător
| addalecsandra a răspuns:

Nu nu e adevarat atata timp cat face sex protejat sau nu nu mai e virginwinking funda?

4 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Si daca fata foloseste acele servetele chinezesti si se protejeaza, tot nu mai este virgina?
Prezervativ=protectie, nu mentine virginitatea.

| Aylee a răspuns:

Total fals. Adica, din prima secunda dupa penetrare, numai esti virgin. Fie cu prezervativ sau fara.

| Raduku14 a răspuns:

Zuzulikii sa intelegi, prezervativul e ca un fel de camasa. pentru baiatu intelegi?
Daca baiatu intra cu camasa sau fara camasa in apa tot se uda.cam asa e si cu virginitatea.cai cu prezervativ cai fara! TOT te dezvirginezi.tongue

Răspuns utilizator avertizat