| anonima2405 a întrebat:

Hey. Eu si iubitul meu ne-am despartit fiindca el mi-a zis ca ii place de alta. Dar prietenii lui imi zic ca el ma iubeste si o vrut sa ma faca geloasa. Si nu mai stiu ce sa cred >.< sad. Daca ar veni inapoi ar fi ok sa ne impacam? Mentionez ca eu il iubesc foarte mult. sad

Răspuns Câştigător
| rebiik a răspuns:

Draga..nu alerga dupa el, chiar daca il iubesti, el va crede ca esti slaba si mereu va pleca de langa tine, si se va intoarce mereu pentu ca stie ca tu il iubesti si il vei primi. Daca el vine la tine..si iti spune ca a vrut sa te pacaleasca/sau sa zicem ca era adevarat ca s-a dus la alta si iti zise ca a gresit iarta-l pentru ca el chiar te merita si te iubeste

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand iubesti, nu te joci asa! Si cum adica a vrut sa te faca geloasa? Atunci fa-l si tu gelos cu altul si vezi cum reactioneaza.Eu zic sa te trezesti la realitate!

| baru a răspuns:

Nu te uita inapoi....priveste inainte!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Disperato, de ce iti faci sperante daca el a spus CLAR CA II PLACE DE ALTA! OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM! te sfatuiesc sa iti stergi lacrimile si sa cauti pe altcineva

| Sadop a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fiindcă îl iubeşte, de asta.

| neutrino a răspuns:

Vin sarbatorile si-si doreste si el ceva nou. Ureaza-i drum bun si cauta-ti si tu un baiat frumos care sa te respecte, apoi sa te iubeasca.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-i si tu acelasi gest si vezi cum reactioneaza.

| MskDesign a răspuns:

Nu cred ca mai este cazul sa va impacati. Daca vroia sa te testeze, gasea o alta modalitate.

| Hustlee a răspuns:

Da! Ar trebuii sa-l primesti! Poate a vrut sa vada cum reactionezi!

| Nik3 a răspuns:

Sigur,fi cu el. Poate a incercat sa te testeze happy