| anonimaa a întrebat:

Hey eu sunt fata care v-a povestit de acel tip cu care s-a revazut dupa 5 luni:X:X ei bine va veni sa ma ia de la scoala si urmatoarea zi ne vom vedea inainte de scoala.sincer nu vreau sa o dau in bara deeci dati-mi niste sfaturi ca sa ma descurc de milioane astept raspunsuri pana maine seara si sincer va astept cu tot ce este mai bun
credeti ca ar fi bine sa-l surprind cu o vestimentatie eleganta? (stiu ca ii place) sau cu ceva casual vreau sa fiu fresh si sa vorbim mult adica sa gasim multe chestii in comun si sa nu ne plictisim ceva idei? adica wish me luck help
tot ce se poate pentru el...cine stie daca face vreo miscare va anunt!

4 răspunsuri:
| damn a răspuns:

Pai Nu stiu de atata bataie de cap cum sa te imbraci´. Imbraca'te cum te simti tu bine nu cum ii place altuia. atata timp cat tie iti place ii va place si partenerului. iar idei...aleea vor veni de la sine cand va veti intalnit. Fi sincera cu el si vei vedea´ca totul va fi bine! te asteptam cu vesti bune:* Bafta!

| andreea_6295 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei o pereche de bascheti colorati :d lasa`ti parul desprins si in rest ocupa`te tu happy. sa nu te imbraci foarte sexi pnetru ca vei parea chiar foarte ieftina cred eu. sa astepti sa faca el fiecare pas, sa moara el dupa tine, nu tu dupa el whistling, ca doar e baiatu`. nici sa nu pari foarte indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar ajunge sa fii tuhappy. Pana la urma tu-l cunosti mai bine si stii ce-i place si ce nu, doar sa ai grijahappy. Incearca sa nu pari disperata sau sa ai emotii si alte cele.Fi asa cum te stie elwinkingRestul vine de la sinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imbracate mai stilul lui si orice ai face nu te extazia! comportate normal!