| flavia_7696 a întrebat:

Hey! Eu tot timpu ma plimb cu rolele pe o strada si am observat ca cineva vorbeste la tel eu chiar atunci ma uitam la tipu care vorbea la tel si chiar sa intors spre mine dupa aia vorbeam cu un fost coleg iar sa uitat la mine era chiar tipul din Mercedes si cu doua zile cred ca pe el l-am visat era tot un Mercedes ...azi chiar l-am vazut...deci el conduce masina. nu stiu ce sa mai cred.

4 răspunsuri:
| Kaffeetasse a răspuns:

Dar semnele de punctuatie? Alea nu intorc capul dupa tine?
Toti baietii se uita la fete atractive pe strada. Mare branza.

| publikkul a răspuns:

Pazastete mai bine de el si tine distanta si fii atenta te uiti in toate partilewinking mult succes. funda?
YeP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai inteleg nimic daca nu pui semnele de punctuatie.Pai ce naiba daca esti frumoasa normal ca se uita. Vorba aia esti frumoasa da' esti cam...

| LiniiCox a răspuns:

Esti proasta fah!laughing>: