| Alex0746 a întrebat:

Hey fetelor, ce părere aveți de baieții inalți cu ochii verzi?

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

In principiu, aspectul fizic nu conteaza, dar sunt multe persoane care pun pret pe asta(nu stiu de ce).
Adica da, cand ma plimb sau ceva e bine cand vezi baieti frumosi pe stradalaughing) dar nu e neaparat cruteriul dupa care aleg baietii.
Acum sa revin la intrebarea talaughing mie personal imi plac baietii inalti, pentru ca si eu is inalta si nu ma uit dupa piticanii. Iar ochii verzi is preferatii mei, dupa ochii albastri. Asa ca stai binelaughing
Multa bafta:*

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parere excelenta! happy

| Harley18 a răspuns:

Personalitatea tati! tongue

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Prietenul meu exact e asa...mie imi place