| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum ati reactiona dacă în prima noapte de dragoste cu iubitul vostru, după ce isi da jos blugii, observați ca ouale lui atârna prin gaura de la chiloți?

Răspuns Câştigător
| ilovefemboyssimaimutoi123 a răspuns:

Le-as gadila

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, nu cred ca se mai uita cineva la chiloti in noaptea aia, sau la oua laughing ca-s alte chestii mult mai importante de facut

| dullcat a răspuns:

Aici vorbesti tot despre un prieten de-al tau, nu? Daca erai prieten adevarat ii cumparai tu cadou un set de chiloti. Funny cum toti prietenii tai, care iti inspira intrebarile, au inteligenta emotionala a unui cartof si sunt si in dificultati financiare teribile, din moment ce atunci cand vine nota fug de la restaurant, poarta lenjerie rupta si asa mai departe.Stii ce se spune? Cine se aseamana se aduna.

| Sofer a răspuns:

Nu cred că chiloți sunt așa mare problema

| Hyperion7 a răspuns:

Mor, ăsta da scenariulaughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hyperion7):

Tu ești Zburătorul din basme care vine noaptea la domnișoare și le agresează noaptea?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

In tocmaidevil

| Hyperion7 a răspuns:

Poate le atârnă că au venit după câteva sesiuni de sex, actuala o fi fost în pendinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-ar întoarce stomacul pe dos și mi-ar pieri orice pofta de sex. Yeah.