| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci când aflați ca pe iubitul vostru îl duce mama lui cu mașină la servici și ii pregătește pachețelul pentru servici?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Inseamna ca acel baiat e baiatul mamii si nu e pregatit sa fie intr-o relatie serioasa.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și mie mi-a făcut mama într-o zi pachetel pentru la munca

| Simpatic a răspuns:

Nu sunt fata, de aceea cea mai avizata in acest caz ar fi Dana Budeanu, veridictul pentru un baiat/barbat pe care il duce mama lui la serviciu si ii pregateste pachetelul >> FATALAU

winking

| Violleta2022 a răspuns:

Il felicit, ca are sofer personal! laughing

| dullcat a răspuns:

Car sharing este o optiune de bun simt in orasele din zilele noastre, sufocate de masini in care se afla numai o singura persoana, ceea ce este cat se poate de ineficient.Dar orice adult ar trebui sa fie in stare sa-si faca singur pachetul pentru pranz.

| NataLee a răspuns:

De câte ori pui man întrebarea aceasta

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Fătălău laughing)