| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand aveti nunta si faceti poze la biserica, va pregatiti sa faceti poza cu parintii vostri iar mama sotului dumneavoastra il tine bine strans de mana pe sotul vostru? V-ar pica bine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, uite ca asta chiar nu mi s-a intamplat asta!

Cred ca am ratat sa iau un barbat handicapat de sot, care doarme cu maicasa in pat si este dus de manuta peste tot laughing

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Incep sa fac calculele cam cât timp ar dura pana bag divortul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fii ok pentru mine, depinde și de persoane dacă le plac

| Maraa345 a răspuns:

laughing Sarim in sus de bucurie

| akaanne a răspuns:

N as reacționa nicicum e doar o simplă poză.

| adinaTPU a răspuns:

Nu m-ar deranja, mamele sunt mai posesive. Daca stii sa-ti joci cartea, nu ai probleme in viitor. In schimb e deranjant cand nu ajuta cu nimic la nunta, unde se stie cate cheltuieli pot fi. O prietena a fost intr-o situatie asemanatoare si am sfatuit-o inainte sa ia un credit, sa compare oferte, etc. I-am aratat si variante de IFN, ca nu i-a aprobat banca credit, nu mai stiu din ce motiv, a folosit https://creditifn.ro cred ca de la Hora a luat si a platit inapoi cu banii primiti in dar la nunta. O nunta e grea emotional pentru parinti, dar si mai grea pentru miri.