| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când ii porunciti iubitului vostru sa scoată puiul din congelator pana veniți voi de la lucru sa îl gatiti, iar când ajungeți acasă observați ca nu l-a scos?

Răspuns Câştigător
| SuperSamantha a răspuns:

I-l pun asa congelat in farfurie sa-si rupa dintii puturosul naibii si mie imi comand de la restaurant.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, inca nu mi s-a intamplat asta, desi i-am comandat de zeci de ori, nu doar sa scoata puiul din congelator, ci sa-l gateasca si chiar s-a executat.
Asta inseamna ca l-am educat bine, asa-i? happy

| dullcat a răspuns:

E grav daca nici sa faci o astfel de treaba simpla nu tii minte.

| Sofer a răspuns:

Evident incep sa țipe femininele.

| J0B0MAT a răspuns:

Și eu uit când îmi spune cineva să fac asta, sau orice.Uit și că vreau eu să îl scot.
Dar nu văd ce așa mare dramă, de regulă nici nu am răbdare să se decongeleze ceva.Îl bag în apă caldă și gata.

| Eireann a răspuns:

Din start nu ii poruncesc niciodata sa faca ceva, daca am nevoie de ceva il rog si mereu dispus sa ma ajute.
Ei na, mare tragedie, oamenii mai uita -comandam o pizza si facem puiul alta data.

| blackann a răspuns:

Eu cand nu l-am scos m-am trezit cu o tigaie in cap
si ea a ramas fara un dinte

| ILikeBlackCats a răspuns:

Pai, in momentul ala, realizez ca saracu a uitat