| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand ii spuneti iubitului vostru ca vreti sa va despartiti iar el in loc sa fie trist, este usurat si fericit ca se termina relatia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

I s-a intamplat unui prieten.
A plecat bocind, apoi l-a hartuit cateva luni, cerandu-i sa se impace.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As dansa de bucurie in cazul asta, ca scapam unul de altul fara circ si panarama. happy

| Sofer a răspuns:

Reacție ei a fost una de surprindere când i-am zis. Hai jos din mașină și la revedere! Block peste tot i-am dat. Ulterior m-a cautat ca vrea înapoi și nu am acceptat și apoi replici de la ea ca nu am iubit-o niciodată laughing

| Goete a răspuns:

Ar trebui sa se simta usurate, nu? E mai simplu tot procesul, s-a terminat si fiecare fericit pe drumul propriu

| Nirvanaaa a răspuns:

Mă bucur pentru el, ca și eu sunt usurata și fericita, îl inteleg laughing.

| LordCristobal a răspuns:

Depind de la fata la fata.
Unele fete fac și mai urat daca nu te certi cu ele.

| 1997onur a răspuns:

Se culcă cu alțilaughing))))) și tot el este de vină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bucur că e de comun acord.

| Allhambra a răspuns:

Și eu o să mă bucur și o să fiu ușurată că scap de prost rapid simplu și fără melodrame.

| tasr123 a răspuns:

Penetruz capul individului cu un obiect contondent sub scopul de a cauza daune cerebrale.