| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când locuiti împreună cu iubitul vostru iar el va spune ca nu e de acord sa va spălați împreună hainele pentru ca el vrea sa și le spele separat?

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackCats a răspuns:

Sa isi ia balsam, uscator, fier de calcat, sa si le spele, calce, sa le pună pe sarma etc. Eu nici nu ma mă ating de ele.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Yupiii!
Ii spun ca-l las pe el sa se ocupe de spalatul rufelor, separat sau cum doreste el si sa le calce evidnet, dupa uscare.

| dullcat a răspuns:

Ma bucur sa imi fie treaba injumatatita.

| Sofer a răspuns:

Se mușcă hainele daca sunt spălate împreună? Da baga ea la spălat mai simplu.

| Hammurabi a răspuns:

E ok. Treaba lui.
Dar mișto ar fi să spună că vrea să i le spele mama. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai decât. Dar sa nu folosească detergentul/balsamul meu, ci să-și cumpere separat.

| GeorgeCazan a răspuns:

Sincer e de bun augur, ca bărbatul să-și spele măcar lenjeria intimă. Că o mașină de spălat nu e science-fiction să o utilizezi.

| VelicanEmilia a răspuns:

Pai daca tot vrea sa-si spele hainele separat atunci el le baga la masina, el si le scoate, el le împăturește si le aseaza in dulap, eu nu mai pun mana pe ele. Simplu!

| comanacnarcisgeorge a răspuns:

Buna, il trimiti sa si le spele manual in rau