| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când soțul vostru isi dorește în noaptea nunții sa va îmbrăcați în furoul bunicii lui de pe vremea razboiului rece?

Răspuns Câştigător
| OSLOMELBOURNE a răspuns:

De ce ar vrea asta? Vrea sa simtă ca sunt mamaia lui?

| dullcat a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Granny issues.

| elenavrs2791 a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spun ca-l imbrac a doua zi, daca vrea sa ma admire, ca-n noaptea noastra speciala trebuie sa facem dragoste goi, fara sa riscam sa rupem furoul bunicii happy

| Hyperion7 a răspuns:

Eu daca as fi soția lu ăla as lua acel furou, m-aș îmbraca și i-aș da foc lu ăla de o venit cu ideea asta laughing

| blackann a răspuns:

L-as arde "din greseala"

| PardosealaTVR1 a răspuns:

Da. (not respectfully)

| elenavrs2791 a răspuns:

Dragă VerginicăVacăGrasă, eu cred că soțul tău ține la vreo tradiție legată de noaptea nunții, sau poate te pune la vreun test să vadă reacția ta, baftă!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru elenavrs2791):

Sunt bărbat și burlac pe viață