| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când sunteți în vacanta (sunteți studenta) și stați la iubitul vostru, iar el merge la lucru și în fiecare dimineață va obliga sa ii pregătiți pachețelul pentru ca voi sunteți în vacanta?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Ce naiba sa fac, il pregatesc doar n-o sa-i dau cu el in cap.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu mare drag si placere il voi pregatii pachetelul pentru servici, daca-l iubesc atat de mult.
Chair ma voi scula de dimineata, sa fac cafeaua si sa o bem impreuna happy

| dullcat a răspuns:

Mai sunt si studente care lucreaza in perioada vacantei sau chiar tot anul.

| Sofer a răspuns:

Nu le-ar fi greu să facă un pachețel. Pentru iubitul lor orice trebuie sa faca.

| Eireann a răspuns:

Ii pregatesc cu cea mai mare placere. Nu ia mult sa fac niste paste cu ton si sos pesto (e mancare lui preferata) sau orez cu legume. De obicei ia cu el la pachet ce ramane de la cina sau daca nu ramane ii gatesc ceva simplu si rapid (cu ajutorul lui). De cateva ori i-am pus la munca bulz cu telemea si branza de burduf - a vrut sa invete sa faca un fel de mancare romanesc si asta i-a placut foate mult. Deci ca e vacanta sau nu, imi place sa ii fac pachetelul. In plus si el face mereu cafeaua daca se trezeste inaintea mea si chiar mi-o aduce la pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fac pachetul de seara, îl bag la frigider iar dimineața doar și-l ia direct. No stress.