| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când sunteți la nunta împreună cu socrii, iar la un moment dat soacra striga în gura mare "hai sa facem toată familia o poza de grup" si va înmânează vouă telefonul sa faceți poza. Soțul nu reacționează, ci își ia mama în brațe si o strânge tare. Cum gestionați situația?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca m-as face ca am scapat telefonul pe jos, si ups...s-a spart laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce personaje mai ai si tu...
pai exista telefoane cu autodeclansator, adica pui relefonul pe loc fix si in cateva secunde, timp in care ajung la grup, poza e facuta.

| simplaexsistenta a răspuns:

Las ca decat sa ies in poza cu soacra mai bine stau eu si fotografiez