| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când va mutați împreună cu iubitul vostru în apartamentul lui, voi sunteți studente și el va spună ca e cazul sa va căutați de munca pentru ca alte fete fac facultate și muncesc în același timp în loc sa va lase sa va trăiți anii studenției frumos și fără povara unui loc de munca. Cum ați reacționa? l-ați părăsi imediat?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Adica pana la el mi-am permis sa traiesc si de la el nu imi mai permit. Sa fie sanatos, sa stea singur si eu unde am stat pana sa il cunosc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I-as da si doua palme, sa ma lase sa muncesc ce spanac

| Violleta2022 a răspuns:

Pai atunci de ce sa ma mai mult la el?
Imi caut chirie singura si scap si de zgarie branza si de prostia omeneasca.

| Violleta2022 a răspuns:

O alta varianta ar fi sa ma mut la el in apartament ca prieten cu beneficii, dar sa-i cer plata la fiecare lucru pe care-l fac pentru el, de la spalat vasele lui, curatat camera lui, spalat baia dupa el, spalat rufele lui, gatit, sex samd.
In final, cred ca va trebuii sa-mi plateasca el mult mai mult decat i-as platii eu pe chirie.

| SpadasinulNegru a răspuns:

M-as despartii de el si l-as defaima pe toate relatiile de socializare ca fiind niste cuvinte imposibil de plasat pe aceasta platforma prietenoasa.Acesti nesimporci nu mertia sa iti fure din tinerete!

| TobiasCotoi a răspuns:

Doamne fereste

| CamataruSenzualu a răspuns:

Domnule Dorian Popa, nu stiam ca aveti asa inclinatii spre astea mai mici, studente, sper sa nu mergeti la un nivel mai jos, ca e de rau. Multumesc!