| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când va plimbați pe strada cu iubitul vostru, el se decide sa intre în magazin ca sa o salute pe vânzătoare, iar voi stați în ușa magazinului si observați cum el conversează cu vânzătoarea. La un moment dat iubitul vostru se uita la voi si ii spune vânzătoarei "uite ce cuminte e iubita mea, sta cuminte ca un cățeluș". Cum ați gestiona situația asta?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Tu fiind iubitul?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Faci studiu sociologic?
Vad ca ai multe intrebari din astea situationale

| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu as sta deloc in fata magazinului, dimpotriva, as intra si as cere ceva sa-mi arate taman acelei vanzatoare, bineinteles multe alte lucruri, pretinzand ca nu ma pot decide, pana o vad ca oboseste, dupa care ii spun ca nu mai doresc sa cumpar nimic si plec.
Dar asta nu inseamna ca am uitat de gestul barbatului cu care sunt, ca pe ala l-as tarai la restaurantul cel mai scump, as comanda cea mai scumpa portie de mancare si cel mai scump vin, as taia o bucata din ea ca sa nu o mai poata returna si as pretinde ca merg la toaleta, dupa care dusa ma fac.