| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, este adevărat ca, atunci când urcați în avion, va găsiți locul, va urcați bagajul de mana sus, va așezați pe scaun, apoi apare un bărbat bine și spune " Ah, aici e locul meu, lângă dumneavoastră", voi zâmbiți, și în timp ce ies aseaza bagajul sus voi va uitați către zona lui intima și va gândiți la nebunii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, chiar nu m-a interesat niciodata acest aspect.

| relian a răspuns:

Sint si femei care la asta se uita la un barbat, se uita in zona sculei sa vada cit de umflati is pantalonii laughing iti spun asta din experienta, cunsoc femei asa, miau si spus chestia asta.

Se uita mai ales daca ai ceva panatalon de treining unde se vede mai bine, dar de avioane si submarine ce intrebi tu nu stiu daca se gindesc in momentul ala la ce spui sau intrebi tu.

Diar cine stie ce nimfomana sa fie sa se gindeasca la asta.In rest oamenii cand se urca in avion numa gindu al sex nu le sta. Poate daca intrebai pe parcurs, asa cand mai trec ceva ore bune, cand zbopri peste atlantic, sau te duci in Australia la tanti Violeta sa iti fuga gandul la ceva genul asta.
Sint asa stewardese care fac chestii in avioane laughing cred ca sunt si pasageri care si-o mai trag in avioane, mai rar dar sunt.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu. Nu stiu de unde le scoti, da nu toate femeile au mintea ta

| AndaAlexandra a răspuns:

Nu e adevărat. Mai degrabă ne uităm la partea de jos a abdomenului, in cazul in care i se ridică tricoul, dar mai jos nu.