| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, mare atenție, va aflați în concediu cu iubitul, se face seara hotărâți sa mergeți la o plimbare pe faleza, acolo se afla o toneta de înghețată. Voi ii spuneți iubitului ca vreți sa va cumpere o înghețată, iar el în gura mare de fata cu vânzătorul ambulant de înghețată va spune ca el nu are bani sa va cumpere, sa puneți fundul la treaba și sa va cumpărați voi. În acel moment vanzatorul ambulant zbucneste în ras, la fel și ceilalți turiști care au asistat la scena. Cum gestionați situația?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scot bani din poseta si-mi cumpar singura, fara sa-l mai bag in seama, iar cand ajung la hotel il dau afara din camera, cu tot cu valiza si raman sa-mi fac singura concediul acolo.

| Fatamuntilor a răspuns:

Bani de ingheta am si eu!
Cumpar doua.Pe prima i-o pun pe fata, macar sa aiba de ce rada.Pe a doua i-o pun in chiloti si ii intorc spatele.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca se zgarceste la o inghetata ce o sa faca atunci cand o sa aiba familie si copii si trebuie sa aduca bani acasa pentru familia lui ca un barbat adevarat? Sau se asteapta ca femeia sa faca totul ce tine de copii si casa si sa aduca si cei mai multi bani in casa? Nu mai sunt barbatii ce au fost. Acum au ajuns femeile sa aiba mai multi bani. Eu daca eram in locul ei nu ziceam nimic dar cand ajungeam acasa drumurile noastre se desparteau pentru totdeauna

| ILikeBlackCats a răspuns:

Tot el peste un timp plangandu-se ca a ramas infertil dupa sutul meu "accidental" intrre picioarele lui. Sa fim seriosi, astfel de persoane nu-si găsesc pe nimeni, deci nu exista nicio sansa ca noi doi sa fim impreuna, nup

| IamJoKeR a răspuns:

Din toate întrebările pe care le-ai pus, una singură mi-a plăcut. Restul le pui să nu te plictisești?