| LordCristobal a întrebat:

Hey fetelor, să zicem că mergeți acasă la un băiat și când începeți să vă dezbrăcați băiatul se oprește și spune că trebuie să zică câteva rugăciuni înainte să faceți sex că sa ii meargă mai bine și să îl țină mai mult.
Ce reacție o să aveți?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Ca are o problema îi recomand cu drag un psiholog

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca e sotul, foarte bine daca nu, degeaba face rugaciuni, pe cine traieste in curvie Dumnezeu nu coopereaza cu el.

| Viceagagicar a răspuns:

Pai in primul rans mias baga degetul in cur sa vad daca mi-am spalat curul si nu pute apoi m as arunca pe geam si mi-as manca degetul mic de la picior in a falsetto di un anno di nascita della piccola parte della gente e non mi fa