| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, v-ar placea sa va aveti un sot atat de bogat incat sa nu fie nevoie sa munciti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fi sigur de asta

4 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Nu-s fata, dar si sa fiu bogat si tot o pun la munca daca trebuie, banii nu se fac usor

| alina2k18 a răspuns:

Nu, eu vreau sa ma duc si la sapa cu ziua pentru sotul meu, sa-i fie lui bine, ii cumpar si tampoanewinking

| SilentRain a răspuns:

Nu,daca are banii nu înseamnă că are și caracter
Sa fie decent, haric și corect

| Eireann a răspuns:

Pe langa faptul ca nu imi place sa stau pe banii altcuiva, mie chiar imi place munca pe care o fac. Nu a fost usor sa ajung aici si imi ofera satisfactii pe langa cele materiale.
Nici daca as castiga la loto nu as fugi sa imi dau demisia.