| Oanaoni a întrebat:

Hey fetelor. Voi vă simțiți rău la ovulație? Ce simptome aveți? Eu am câteva simptome ca și când mi ar veni menstruația(dureri de burtă,de cap, sunt foarte moleșită.e din cauza ovulației?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul tau ginecolog sa te consulte nu te lua după alte fete cum se simt ele, fiecare om este diferit, la fel si simptomele lor sunt diferite de ale tale.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, sanatate multa.

| ionur a răspuns:

Ia pastila de adoua zi.

| Oanaoni explică (pentru ionur):

Ce întreb eu.ce răspunzi tu?

| BoboBobo6717 a răspuns:

Pe mine mă doare in partea din care este eliberat ovulul maxim de tare, uneori abia pot umbla, și atunci o fac îndoită, e musai să iau ceva calmant tare de durere.