| adrianajollie a întrebat:

Hey ganditi-va ca baiatul la care tineti va invita in oras, stati pe o banca doar voi 2, te strange in brate asa taaare! te saruta, aberati laughing si nu mai stiti ce sa spuneti, va comportati ca 2 copii, te mangaie asa intr-un fel anume, la fel si tu, etc. Iar atunci cand il intrebi daca sunteti impreuna iti spune ca nu poate deoarece e a 12a si are de invatat straight face, nu poate avea o relatie de-aia serioasa. ce ati face? Ati crede? Uite eu vorbesc cu el de mult timp, i-am spus ca nu vreau sa-si bata nimeni joc de mine, si s-a jurat ca nu o face, si mi-a spus ca daca ar fi fost asa, m-ar i lasat balta de mult si nu ar mai fi stat atat dupa mine. Dar... daca nu vrea nici amici sa fim, dar nici impreuna ( o relatie serioasa ) atunci ce? stie ca nu sunt "curva" gen. tongue si...
baietii? voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stie ce vrea de la tine si o face pe prostul.

| euionutz a răspuns:

Eee... vrea si el sa "se descarce" inainte de bac...ce credeai ca vrea sa te ceara de sotie?

| cOnTexT a răspuns:

Buna happy, daca iti place asa mult de el, asteapta ca nu mai e mult pana la bac tongue. bft:*