| lolytagirl a întrebat:

Hey girl and boys. Imi place d un baiat dar nu stiu daca si el ma place.Adica vreau sa spun ca de cate ori il intreaba cineva daca ii place de mine el zice ca nu dar zambsete si se inroseste la fata. Iar astazi un prIETEN de al lui ma invitat la o plimbare si a cam filtrat cu mine iar el se tot baga si ii spunea verisoarei mele cum ca prietenul lui este insurat desi nu este adevarat. Ce Sa Mai Cred? help mekisskiss

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Ca e timid, si tu trebuie sa faci primul pas smug

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Idem d33utza.

| d33utza003 a răspuns:

Ca te place si ii e rusine sa recunoascatongue

| lolytagirl explică:

Ms.pentru raspuns dar cum nu mi sa mai intamplat asta pana acum.Nu prea stiu cum sa fac eu primul pass.Am mai avut si eu iubiti dar ei mi-au spus clar in fata ca ma plac.Cu el nu prea stiu cum sa procedez sadsadsadsadDeci ce ar trebui sa fac mai exact astept raspunsuri mai ales d la baietii :X

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru lolytagirl):

Cand vb cu un prieten 2 si vezi ca urmeaza sa se desparteasca, la ora de sport, sau oriunde, mergi si tu, ei fiind aproape gata o sa plece si ramai tu cu el si vb, ii spui ca trebuie sa mergi nu stiu unde si ai nevoie de sfatu lui sau parerea lui etc tongue Evident ca fata trebuie sa fi mai indirecta da daca esti prea nu si-a da seama si "dai pe langa ". Of of ce face Zilele de azi la fete tongue deveniti niste lenese, nici sa combinati nu stiti laughing Nu ca eu as fi gigolo da stiu destule si m-as descurca big grintongue

| Andyut a răspuns:

Mergi cu el intr-un loc, doar voi doi.Acolo il intrebi cum a-ti arata voi 2 impreuna sau pur si simplu ii spui ca il placi. Daca o fata ar face asta, chiar m-ar impresiona.Bafta!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Andyut):

Da te-ar impresiona da is putine astea care il plac suficient sa treca peste orgoliu sau obisnuinta de a fi el abordate, si si daca trece, el fiind timid trebuie sal ia pe ocolite, si de preferabil cand vorbeste cu el sa fie undeva unde mai sunt persoane, ca altfel o sa se simta ca o caprioara incoltita si la asa "shoc" emotional o sa dea sa fuga. P.S. Cum sa fi asa timid la 18 ani, si nici macar curaju co placi pe una sa n-ai straight faceraised eyebrowsthinking