| gogonica a întrebat:

Hey girlshappy eu tocmai mi-am dat seama ca nici un baiat nu mai merita atentia din partea noastra...ce sa mai zicem de lacrimi crying sigh

si fetele alea cu 2 fete ca pe la fata te pupa si pe la spate...oh go on iti ia iubitulsad sigh

voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

E doar o perioada mai proasta big grin Va trece! Trebuie sa gasesti persoana potrivita care sa te merite pentru ceea ce esti si sa te accepte asa cum esti.

Persoana responsabila de starea ta de trestete este clar ca nu te merita draga mea!

| Rockart a răspuns:

Hai nu generaliza. Sunt băieţi şi băieţi.
Dacă băiatul nu ţine la tine normal că te-a şi lăsat pentru alta.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Esti doar intr-o dispozitie proasta.Asta nu inseamna ca nu o sa gasesti si tu un baiat care nu o sa te faca sa plangi, sau ca toate fetele te vorbesc pe la spate.O sa vezi ca ti se va schimba parerea cand te vei indragostii de un baiat care stie sa te faca fericita, dar deocamdata trebuie sa intelegi ca daca nu treci si prin dezamagiri din astea nu inveti nimic.Trebuie sa intelegi ca viata e dificila si te supune la incercari pe care daca le treci cu bine, dupa esti pregatit sa te bucuri din plin de momentele frumoase.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu este adevarat sunt baieti timizi care sunt fix ca fetele o sa te intelegi cu ei crede-ma nu te-ar face sa plangi nici daca.