| Papusha_3366 a întrebat:

Hey guyZ! simpatizez un baiat din liceul meu.Nu comunic cu el deloc, nu avem prieteni comuni si este mai mare cu 2 ani.Sint sigura ca atrage atentia la mine. Odata, mergeam pe coridor si el ma condus spre clasa lui spunindu-mi sa stau cu ei cu zimbetul pe fatabig grindar din toti numai el zimbea asa ca i-am zis sa-mi dea drumul...nu stiam cum sa reactionez...deci acum sint interesata, nu ca il iubesc sau chiar il vreau ca iubit, pur si simplu imi pare vesel si innteresant.Cum sa incepem sa comunicam? HELP

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Daca ii spui ca vrei sa fiti doar prieteni s-ar putea sa-l ranesti, in cazul in care el te place mai mult de atat.Deci,decide ce vrei de la baiatul respectiv si actioneaza in cauza.pa

| ATHOS a răspuns:

Incepe prin a intresecta drumul lui, un zambet frumos, un suras provocator, o radiera cazuta, un exercitiu la matematica pe care nu stii sa-l faci,...
Bafta!