| Charm a întrebat:

Hey hey, ce ar trebui sa fac sa par putin mai cum sa zic, baietoasa...bine nici chiar baietoasa dar sa nu par ca si celelalte fete din clasa cu fite si figuri. Nu sunt prea nu stiu cum si nu am fite, figuri, sau sa ma cred o diva dar vreau sa le arat celorlalte fete care sunt invidioase pe mine ca nu imi pasa de perfectiune. Pare cam stupia chestia asta dar nah, dau funa la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Maria428 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta. Crede-ma eram foarte timida si eram mult mai retrasa de ceilalti colegi. M-am gandit la un moment dat sa fiu si eu ca celelalte fete ( fitoase si rele). Eu eram genul ala : - te rog sa ma ajuti sa-mi fac temele. Intelegi tu - eram in clasa aia buna doar la teme in rest nu eram bagata in seama.
Intr-o zi m-am gandit sa ma apropii de acele fete, sa nu mai ajut pe nimeni si multe altele si am reusit. Acum sunt una din cele mai cu fite fata din clasele 6-7hee hee Ca sa fii si tu asa trebuie sa :
- nu mai ajuti pe oricine la teme si la lectii
- baga-te in seama singura
- fi un pic mai rea cu celelate fete
- nu fi timida in nici-o situatie
- incearca sa te apropii mai mult de fetele fitoase

Asa iti va reusi! sper ca te-am ajutat :*

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Maria428):

Cel mai prost sfat ai dat.Eu nu suport deloc tipele fitoase asa ca nu o mai invata prost.Calea pe care ai luat-o tu este gresita rau, o sa vezi mai tarziu cand iti gasesti nasul/nasa.
@Inger nu trebuie sa devii mai baietoasa...de ce? pai poti sa iti faci un caracter prost si fetele baietoase umbla cu baieti si altii o sa creada altceva intelegi? cel mai bine iti faci niste vorbe K.O, adica sa nu mai aiba replica nimeni la ele.Succes.

| Maria428 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ai inteles cu totul si cu totul gresit.

| Maria428 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Eu ma refeream ca nu eram bagata deloc in seama dupa care am prins mai mult curaj si,, fitoasa '' in sensul ca nu mai sunt deloc timida si fricoasawinking
Nustiu ce ai inteles tu dar ai inteles cu totul si cu totul gresitwinking

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Maria428):

Fitoasa nu e deloc cuvantul corect.Mai bine ziceai tupeu.NU am inteles gresit, poate te-ai exprimat tu gresit.

| Maria428 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

oh go on Mai bine nu te mai baga si punct.

10 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Imi pare bine canu-ti pasa de perfectiunea fizica, tu mai bine incearca sa te perfectionezi la minte si la suflet. Ca sa nu pari cu fite iti recomand sa nu porti niste cercei uriasi care sa se intinda pana la umeri, sa nu porti zeci de bratari pe fiecare brat, sa nu te imbraci in fusta scurta mereu sau in alte haine deocheate si cu decolteu pe-afara, sa nu fii machiata exagerat ( spre exemplu cu buze rosii uriasi sau niste pleoape cu un mov ciudat sau alte culori ).

| William a răspuns:

Iti pui o mustata falsa.

| Charm explică:

Mersi de raspunsuri! si mersi tuturor de ajutorhappyhappyhappyhappy:*

Răspuns utilizator avertizat
| ateu123 a răspuns:

Putin tupeu, curaj desi sincer nu ti-as recomanda si fii ca altii, tu esti unicata de ce sa copiezi pe altii?