| BlueBroom a întrebat:

Hey hey! vreau si eu un sfat, imi place de cineva cam de aceeasi varsta cu mine si am incercat sa vorbesc cu el, dar a fost asa timid incat nu prea am reusit sa scot nimic de la el, decat numele( pe care il stiam laughing)).
ok acum ce trebuie sa mai fac? in + multe fete incearca sa se dea la el si lui ii place de cineva de la mine din clasa...( dau funda)

2 răspunsuri:
| Anonim_5618 a răspuns:

Poate e timid, poate nu il interesezi... afla singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde care este aceasta varsta si depinde si modul in care nu a spus nimic! happy
Poate era emotionat!
Eu zic sa ii spui cumva ca il placi ca altfel ti-o ia altcineva inainte!
Stiu ca e greu sa ii spui dar daca nu o faci vei regreta dupa aia crede-ma!