| anonim_4396 a întrebat:

Hey.imi place de o fata si ea de mine cred:-s. Dar ea a mai stat cu multi muuulti (app toata scoala:-s)sa stau cu ea inpr?

Răspuns Câştigător
| iLexii a răspuns:

In nici un caz big grin Gandeste-te rolling on the floor A stat cu aproape toata scoala. Asta inseamna ca ea i-a parasit sau ei au parasit-o.Eu nu as face aceasta greseala. De ce sa sufar? straight face

9 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Daca vrei sa fii pentru ea doar o relatie pasagera, incearca. Daca vrei o prietena cu adevarat, reorienteaza-te catre alta fata.

| Unffox a răspuns:

Nu... -.-"

Pierzi timp cu ea degeaba, iar ea cel mai probabil te place pe tine asa cum i-a placut si pe ceilalti.
Este cineva mai potrivit pentru tine, nu te complica cu acest gen de persoane.

| eelenaly a răspuns:

Nu conteaza cu cati a stat daca tii la ea sau iti place de ea si ei de tine e bine sa incerci. Orice persoana se poate schimba cu timpul si poate s-a schimbat sau se va schimba si ea daca va tine la tine sau te va place

| Crisu a răspuns:

Vrei sa spui "si ei de mine". Conteaza cum a fost in trecut? Important este prezentul, insa daca o sti genul de fata care umbla din floare in floare, atunci e mai bine sa o lasi balta, pentru ca relatiile cu genul asta de fete nu functioneaza.

| Bee_6391 a răspuns:

De ce nu? Sti vorba aia..."Incercarea moarte n-are"? Deci, incearaca. Poate sa iasa ceva frumos.Si in plus orice experienta e bine venita.happy

| Dominicc a răspuns:

Incearca si vei vedea

| PuFoS97 a răspuns:

Parere.daca a stat cu toata scoala inseamna ca e priceputa rau in baietii.depinde si tu cu cate fete ai stat.depinde si ce anturaj are...parerea mea intreab-o daca te place si zi si tu ca o placi si ca vrei sa stai cu ea. poate o sa aiba un raspuns afirmativ

Funda?

| ZEU93 a răspuns:

Eh poti sa fii cu ea, probabil vrea sa te adauge in lista iubitilor, si din cate spui e mare lista.Cu astfel de fete nu merg relatii lungi

| Johnny_3066 a răspuns:

Daca tiii cu adevarat nu conteazawinking