| Ramona59 a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat, asta se intampla de 2 luni.In acest timp am incercat sa il cunosc mai bine...si am aflat ca este ca mine, ii plac aceleasi lucruri, si ne intelegem de minune.Aseara a fost Balul Bobocilor unde a participat si el, si dupa bal am mers toti bobocii(si eu)la un suc. S-a purtat cu mine ft frumos pot spune ca s-a cam dat la minelaughingdar, tot in aceeasi seara s-a pupat cu alta, dar nu sunt impreuna si cica ei s-au mai pupat.Pana aseara nici nu credeam ca ei doi s-ar placea.Is foarte dezamagita si cand am vazut mi-au dat lacrimile.straight faceCe credeti ca ar trebui sa fac in continuare?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ar trebui sa il UITI! S-a dat la tine, a vazut ca nu i-a mers si a mers la altele si se pare ca pe unele le-a dus de nas.Nu esti carpa lui! straight face
Bafta! :*

| Morphine21 a răspuns:

Nu te lăsa cucerită.
Lasă'l să lupte până la sfarsitul puterilor pentru tine.
Flirtează cu cel mai bun prieten al tău, dar care să stie despre ce e vorba.
Pune'l pe jar.
Succes!

| luv a răspuns:

Daca el te place, atunci ai rabdare...va face primul pas. Poate nu e hotarit pe cine sa aleaga? fii draguta cu el, salutate, vorbeste, insa nu-ti da pe fata ca il placi, un baiat vrea el sa cucereasca, sa captureze happy