| AlExAnDrA122 a întrebat:

Hey imi place de un baiat dar el nu ma baga in seama si Il iubesc

Helpp mee

Răspuns Câştigător
| Nimikdspus a răspuns:

Gaseste aadresa luii de mess si vorbeste cu el :*:*:*

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Acum inteleg de ce nu-ti poti rezolva temele la matematica si le postezi pe TPU!

| CoquineNoire a răspuns:

Daca nu te baga in seama inseamna ca esti pe invizibil, da-te online, curaj!

| BeLLLLLa a răspuns:

N-ai cum sa-l iubestiwinking
findca nici nu ai vorbit cu el, atins, sarutat etc.
good luck poate cine stie te va baga in seama pup

| nevermind123 a răspuns:

In primul rand: nu cred ca il iubesti; in al doilea: chiar nu inteleg cum poate sa-ti placa de un baiat care nu te-a bagat in seama in viata ta, e doar o chestie superficiala, lasa-l in pace nu-l chinui si pe el, fa-ti un amic care o sa te ajute mult mai mult.

| AlExAnDrA122 explică (pentru nevermind123):

Ah da ne cunoastem ne salutam dar altfel el nu ma baga in seama adica ca nu ma priveste ca pe o viitoare iubita :*

| nevermind123 a răspuns (pentru AlExAnDrA122):

Da...asa cunosc si eu foarte multa lume...si e normal ca nu te vede ca o potentiala iubita, eu tot zic sa treci peste el, nu ai cum sa iubesti pe cineva daca nu-l cunosti.