| Girl15 a întrebat:

Hey! imi place de un baiat din clasa de la mine(as putea sa zic chiar ca am inceput sa tin la el) dar nu stiu daca si lui ii place de mine. El mai mereu ma ia in brate ma pupa dar ia si alte fete in brate si le pupasad si ma simt aiurea.Imi spune ca ma iubeste dar nu stiu daca o zice in serios sau in glumastraight face Nu stiu ce sa fac! vreau si eu cateva sfaturi...Multumesc anticipat!:X

1 răspuns:
| Georgy1993 a răspuns:

Daca voia ceva facea ceva diferit d ceea ce face cu restul fetelor
am si ew colegi d clasa si vad comportamentul lor.
am mai sp cuiva... o face din simpatie.parerea mea
p. s : (parerea mea:relatiile dintre colegii nu tin)