| sorana_7168 a întrebat:

Hey:*! imi place de un baiat enrorm [; x] si vb mereu. l`am intrebare dk vrea sa fie cu mine si a zis ca da bun. dar dupa vrea 20 de minute ma suna si imi zice ca nu mai vreasad ca are multa trebuie.

ce credeti ca ar trebui sa fac acum:-ss?

funda:*

Răspuns Câştigător
| AuDCul0ri a răspuns:

Poate ca inseamna ca nu vrea sa fie cu tine... Poate a vrut doar sa faca misto de tine scuze ca spun asa, dar poate asa este el...Nu cred ca ti'ar spune nu mai vreau sa fiu cu uh ca am trebuiestraight face. Cred ca a gasit un motiv cu care sa iti spuna ca nu vrea sa fie cu tine. Poate nu este ca mine oricum iti urez succeshappy

1 răspuns:
| sorana_7168 explică:

.da.dar el imi spune toate secretele lui si a zis ca vrea sa ne cunoastem mai bine...