| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi place un baiat care tocmai a terminat clasa a 8a. Lui ii place basketul si cand vroiam si eu sa joc ma chema in echipa lui. El ma lauda spunand tot felul de chestii, de genu: dana, face toata apararea. Chiar il plac, e un baiat frumos, de treaba, grijuliu si amuzant. O colaga l-a intrebat daca sunt draguta si el a zis ca da. Cum pot sa ii spun ce simt si sa il cuceresc. Cele place baietilor?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai lui ii place de tine asa cum esti nu trebuie sa schimbi nimic, sa ramai mereu TU.cheamal pe afara mai jucati basket happy zambestei uitate mai insistent l el FAI COMPLIMENTE. o sa isi dea seama ca il placihappy

| whatevernvm a răspuns:

Buna, Dana.

O sa il cuceresti cand o sa vada gramatica ta "minunata".

| alicool a răspuns:

Spune-i direct dar nu-l jigni ca eu am facu-o si acum regret.Dai senzatia ca daca ati avea o relatie ai fi exttrem de grijulie si atenta cu el.Propune-i sa iesiti la un suc sau ceva!
Mult succes!

| Kiddaxd a răspuns:

Păăi,în primul rând vorbeşte cu el.[pe mess,faţă`n faţă etc.] De cucerit...păi vorbeşti frumos cu el, îi faci şi tu complimente, faci şi tu ce`i place lui şi aşa o să fiţi mai apropiaţi. :d Şi dacă nu atuncii întreabă`l dacă dacă te place dacă ai curaj. dacă nu în timp o să vezi că o să aflii.:* Succes. sper să fiţi împreună. big grinD