| keepa a întrebat:

Hey! imi spune si mie cineva ce se intamplat? am postat acum vreun sfert de ora un raspuns la o intrebare si nu imi aparecrying nici la raspunsurile mele nici nimic... d obicei imi aparea in asteptare dar acum? oare s-a pierdut?crying era ft lung si n-as sti sa il mai scriu la lochee hee si scuze ca postez aici intrebarea, dar unei intrebari din aceasta categorie am raspuns si e cea mai vizualizata

3 răspunsuri:
| symo_2907 a răspuns:

Posibil sa nu ti o fi acceptat-o big grin(parerea mea)

winking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Posibil sa se fi pierdut! Eu am pus o intrebare de trei ori pana a aparut! A doua oara, preventiv am copiat-o! Si bine am facut! Incearca sa mai scrii o data iar daca apar ambele intrebari pe una raporteaz-o! Cred ca sunt ceva bube la site, dupa cum zic adminii!

| Floreenofficial a răspuns:

Este din cauza ca serverul este mult prea solicitat.prea multi trimit intrebari in acelasi timp, prea multi raspund in acelasi timp si asa se pierde informatia... straight face