| totceconteazaaa a întrebat:

Hey. in ultima perioada trec printr-o stare foarte ciudata. gen ma comport urat cu prietenii, ma supar din orice si nu stiu exact ce vreau de la viata ( vreau sa mentionez ca pana acum 3 luni eram exact opusul). cred ca aceste fapte sunt generate de faptul ca am renuntat la baiatul pe care il iubeam, cu toate ca acum nu mai simt nimic pentru el... ce credeti ca ar trebui sa fac pentru a scapa de aceasta frustraree?

7 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Eu cred ca inca mai simti ceva. Dar daca spui ca nu mai simti nimic ar trebui sa gasesti alt baiat, poate ca iti lipseste afectiunea.

| ByByLoVe a răspuns:

Pai incearca sa faci diferite activitati sa te plimbi, sa iesi cu prietenii sa te relaxezi...incearca sa fi optimista ca se va termina cu...aceasta depresie:* te pup bafta si ai grija de tine!

| totceconteazaaa explică (pentru ByByLoVe):

Degeaba... tot la fel ma comport, tot la fel de repede ma supar. nu stiu chiar nu stiu.

| KusumiKoharu a răspuns:

Asculta muzicawinking la mine nu da gresi niciodatahappy. Canta danseaza fa ceva ce`ti placewinking.

| totceconteazaaa explică:

Am incercat si asta. dar dupa 1 saptamana maxim ma despart de el... si asa fara motivstraight face sambata am iesit cu un baiat, el mi-a zis ca vrea ceva mai mult decat o relatie de prietenie dar sa ne mai cunostem. e foarte de treaba si dragut dar nu stiu nu pot, nu vreau... nu stiu exact.straight face

| Unghiutzele a răspuns:

Eu spun sa trci peste, sa gasesti pe altcineva. Incearca sa iti pastrezi calmul mereu, fa plimbari prin parc, admira natura, iesi la iarba verde. Respira aer curat, invata sa canti la instrumente muzicale, fa tto ce te relaxeaza. Gaseste-ti ocupatii care sa iti umple timpul. Canta, invata...

| totceconteazaaa explică (pentru Unghiutzele):

Am tot timpul ocupat. dar de exemplu cand ma duc la liceu sau cand ma intorc pe drum numai la sta ma gandesc... cand ma pun in pat adorm nervoasastraight face si am mereu nervi