| don111 a întrebat:

Hey.intrebare pentru fete.care a fost cel mai ciudat obiect cu care v-ati masturbat?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu coada de la matura..ha ha

| don111 explică (pentru mona):

Hai sa radem haha.Du-te si glumeste in alta parte efervescenta de fata ce esti

| mona a răspuns (pentru don111):

Du-te tu si posteaza intrebari tampite in alta parte si nu nu mai uimi cu inteligenta ta baiat,, efervescent,, ce esti

| LoveForShania a răspuns:

Ce curiozități au unii!

Auzi, o curiozitate de-a mea, mult mai normală decât a ta, ești virgin?

| don111 explică (pentru LoveForShania):

Draga,,experta in frumusete,, da sunt virgin, dar ca sa nu spui tu acum vai da ce labar si ce obsedat iti repet si tie ca si inteligentei de sus,, oanaryy,, e doar o curiozitate.Si sunt intrigat de faptul ca voi fetele sunteti dezgustate ca noi baietii ne satisfacem singuri.Dar voi?! Voi nici macar nu recunoasteti.Da frate m-am masturbat.M-am gandit la Tom Cruise si mi-am dat drumu de ex.Nu voi niciodata nu recunoasteti.Doar baiatul este infidel si fetele sunt cele mai frumoase si e atata frumusete si roz pe pamant...happy

| LoveForShania a răspuns (pentru don111):

Sfatul meu, cauta-ti o prietena, pana sa comentezi de cum sunt fetele!

| Oanarry a răspuns:

Cu periuta ta de dinti...vad ca pui numai intrebari de-astea...copil prostanac, du-te si cauta-te la un psihiatru mamica, esti obsedat? mai bie pui mana pe- cartewinking

| don111 explică (pentru Oanarry):

Cu siguranta nu sunt prostanac.Aici este rubrica,, Dragoste si Sex,, deci cam genul asta de intrebari se pun.Pur si simplu ma intereseaza, sunt curios cat de ciudate sunt fetele. Dupa cum ai raspuns imi dau seama ca sti ceva meserie nu gluma.Pentru alte intrebari te astept cu placere :*

| xWildSoulx a răspuns:

Eu nu iti pot raspunde la asta dar am vazut o postare pe TPU in care o tipa spunea ca s-a masturbat cu un castravete murat...dar mai rau l-a pus la loc in borcan rolling on the floor)) laughing)

| don111 explică (pentru xWildSoulx):

1 la mana. De ce nu poti raspunde la asta? Nu inteleg oameni care se uita non stop la filme xxx dar cand ii intrebi ceva iti scriu,, s*x,, si,, p***a,,.Nu o sa vina nimeni la voi si sa va faca de ras ca ati spus pe TPU ca ti-ai bagat un castravete in vaginrolling on the floor) si 2 la mana foarte urat pentru fata aia.Sa deschida tasu borcanu si sa zica,, mama cum ai facut castraveti astia ca sunt asa zemosi,,rolling on the floor))

| nuconteazacanucontez a răspuns:

Deci (stiu ca nu se incepe un raspuns cu deci dar e important) nu vreau si nici nu ma intereseaza de ce ai aceasta curiozitate dar in primul rand mi-am facut cont doar ca sa iti raspund tie: nu sunt genul ala de fata care sa se masturbeze si nu inteleg de ce ne bagi pe toate in aceeasi oala laughing? in al doilea rand vreau si eu sa te intreb ceva: cati ani ai? simpla curiozitate asa cum ai si tuwinking

| don111 explică (pentru nuconteazacanucontez):

Pe bune? nu ai ce face? iti faci cont ca sa imi raspunzi mie. uite ma intrebam asa.ce mai gandesc fetele. daca sunt inventive.nuj ma minunez cat sunt de inventivi unii oameni pentru asi satisface nevoile personale.