| CharlieScene24 a întrebat:

Hey.Intrebare pentru fete:Voi ce baieti ati vrea big grin, ce calitati etc?big grin

15 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Pai...Eu nu pot spune prea multe, pentru sunt inca destul de mica(sub 16 ani).Mie mi-ar placea sa fie loial, bun, sncer, care vorbeste cu tine fara teama, si nu in ultimul rand sa ii placa rockul.

| CharlieScene24 explică (pentru がさいゆの):

Vad ca si u asculti rocksmug.Si eu la fel happy. Daca e da-mi idu tau daca vrei big grin.

| がさいゆの a răspuns (pentru CharlieScene24):

Hm....Nu prea stiu...De curiozitate, tu ce jocuri joci pe PC?:3

| CharlieScene24 explică (pentru がさいゆの):

Call of duty mw 1, 2, 3 black ops 1, League of legends, cs, Gta san andreas, Metin joc la panarama, si Doom 3 big grin.

| がさいゆの a răspuns (pentru CharlieScene24):

La naiba unde ai gasit Call of Duty? Eu joc elsword tongue

| CharlieScene24 explică (pentru がさいゆの):

Netu e full de call of duty laughing))))))))) si mw3 il am cumparat happy.

| rastadude a răspuns (pentru がさいゆの):

E bine daca e si ceva legat de rockbatting eyelashes

| ChuckNorris42 a răspuns (pentru CharlieScene24):

Frate, mai usor. Nu mai recunoaste pe site-uri publice ca piratezi, poti sa fii arestat. Si nici macar nu glumesc.

| BeAmazing a răspuns:

Destept si frumusel! (adica nu urat sa te speri de el laughing )

| Different69 a răspuns:

Frumos, sincer si iubitor.

| DV a răspuns:

Pai...Sinceri,onesti,darnici+ sa fie frumosi si amuzant, bun si sa avem ceva in comun.

| FazzaNica a răspuns:

GLumet vesel sincer

| lavida a răspuns:

Eu as vrea sa fie sincer, fidel, respectuos, romantic, cu simtu umorului...

| Mariaaa14 a răspuns:

Pai sa fie cat de cat dragut, sa stie sa se poarte cu o fata nu ca orice taran... si sa il placa rockul si dubstepu'.

| rastadude a răspuns:

Pai nu trebuie sa ti spunem noi, tu trebuie sa gasesti o fata caruia sa i placa de tine asa cum esti, pentru ca fiecare fata are pretentiile ei.bafttawinking