| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema ce ma apasa, o mama care investeste bani in lenjerie intima, sa fie sexy pentru sotul, in loc sa cumpere de banii aia mancare pentru copii e considerata degenerata?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Cat ar costa o lenjerie domnule? Sute de milioane?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru MValentin):

Eu fac referire la lenjerie intima de calitate si rafinate, nu chitibusuriile de la auchan la 5 lei 3 perechi de chiloti

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Aia nu e mama si soțul e un dobitoc, iar tu ești un troll slab

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu nu privesc lucrurile asa. Daca isi permite sa isi cumpere lenjerie intima sa fie sexy eu cred ca isi permite sa cumpere si mancare pentru copii.Este important sa fii o buna mama pentru copii dar totodata nu trebuie sa uitam ca suntem si sotii si nu trebuie sa ne neglijam barbatul din cauza copiilor, asa ca nu o consider degenerata.

| Andrei258 a răspuns:

Se numește Mamă denaturată ea treebuie sau ar trebui să aibă grijă în primul rând de copii apoi de soț să l satisfacă intim și pe el