| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema din cauza căreia am căzut din pat și am început sa mă agit ca pestele pe uscat. Care este șansa ca o femeie sa rămână însărcinată daca își introduce în vagin o linguriță cu sperma? Va rog sa nu raportați întrebarea, stimați administratori, va rog în genunchi! Sa ziceți ca femeia își dorește copil și bărbatul nu, ea poate fura de la el sperma când fac sex și când el nu observa ea sa își introducă cu linguriță sperma ca sa îl prindă pe bărbat cu un copil? ce părere aveți despre situația asta?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Pai, practic, se poate, nu contează cum ajunge sperma in vagin, cu lingura, cu polonicul, cu furculița, cu penisul, atât timp cat a băgat sperma in vagin sunt șanse sa rămână gravidă laughing dar trebuie sa introduca lingurița cât mai repede, ca spermatozoizii mor in câteva minute de la contactul cu aerul

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zero sanse, fiindca spermatozoizii mor la contactul cu aerul.

| dullcat a răspuns:

Te rogi degeaba.Cum sa fure sperma cand face sex? Stau si ma intreb ce diferenta e intre tine si astia de 11-12 ani care intreaba la misto.None.

| ALM2000RO a răspuns:

Șanse ar fi chiar mari, dar n-ar trebui să stea nimeni lângă o astfel de femeie.

| NataLee a răspuns:

Mai repede Îți înțeapă prezervativul